LT EN
Get Adobe Flash player

Rėmėjai

eea grants

Red Squad Agency

Informacinis partneris

15min.lt

Partneriai

womeniniceland

LRT

bfs-logo-small

Pasikviesk svečią

Ačiū už įspūdžius!

Ką reiškia būti svetingam? Ar daug tai kainuoja: jėgų ar laiko? Pastebėti. Paklausti, ko žmogus ieško. Pasiūlyti pagalbą. Parodyti kelią. Pakviesti į svečius. Bent vieną. Užsienietį.

Kiekvienas galime pakviesti po vieną užsienietį pietų. Pietų, kuriuos pagaminsite jūs, o gal jūsų kaimynė ispanė ar sesers vyras turkas? O gal sukursite tarptautinį patiekalą kartu? Susėskime prie vieno stalo. Sužinokime daugiau apie šalia mūsų esantį.

„Pasaulio virtuvė“ inicijuoja bendrų pietų projektą, kuriame gali dalyvauti kiekvienas svetingas Lietuvos žmogus, kuris pakvies pietų mūsų šalyje gyvenantį užsienietį. Duokite mums žinią apie savo dalyvavimą: pasidalinkite receptu, kurį gaminote, pietų akimirkomis fotografijose, ir nors vienu faktu, kurį sužinojote apie savo svečią, jo šalį ar tradicijas, o gal jo akimis kitaip pamatėte kažką savo namuose arba savo šalyje?

Parengėm specialų “Pasaulio virtuvės” kvietimą Jūsų svečiui. Jums belieka tik parsisiųsti, atspausdinti, užrašyti ir įteikti savo svečiui.Papasakok savo įspūdžius!

Užpildyk raudonai pažymėtus laukelius
Įvesk teisingą el. pašto adresą
Pridėk viešnagės nuotraukų
Pridėk recepto nuotrauką

Pietų šeimininko vardas, pavardė


Telefonas


El. paštas


Kas buvo atėjęs į svečius?


Trumpas pasakojimas apie viešnagę


Pridėk viešnagės nuotraukų
 
 
 
 

Receptas


Pridėk patiekalo nuotrauką
 


Ką sužinojai apie svečio šalį ir jo gyvenimą Lietuvoje?Siųsk