LT EN

Rėmėjai

Informacinis partneris

Partneriai

Pasikviesk svečią

Thanks for sharing!

Ką reiškia būti svetingam? Ar daug tai kainuoja: jėgų ar laiko? Pastebėti. Paklausti, ko žmogus ieško. Pasiūlyti pagalbą. Parodyti kelią. Pakviesti į svečius. Bent vieną. Užsienietį.

Kiekvienas galime pakviesti po vieną užsienietį pietų. Pietų, kuriuos pagaminsite jūs, o gal jūsų kaimynė ispanė ar sesers vyras turkas? O gal sukursite tarptautinį patiekalą kartu? Susėskime prie vieno stalo. Sužinokime daugiau apie šalia mūsų esantį.

„Pasaulio virtuvė“ inicijuoja bendrų pietų projektą, kuriame gali dalyvauti kiekvienas svetingas Lietuvos žmogus, kuris pakvies pietų mūsų šalyje gyvenantį užsienietį. Duokite mums žinią apie savo dalyvavimą: pasidalinkite receptu, kurį gaminote, pietų akimirkomis fotografijose, ir nors vienu faktu, kurį sužinojote apie savo svečią, jo šalį ar tradicijas, o gal jo akimis kitaip pamatėte kažką savo namuose arba savo šalyje?

Parengėm specialų „Pasaulio virtuvės“ kvietimą Jūsų svečiui. Jums belieka tik parsisiųsti, atspausdinti, užrašyti ir įteikti savo svečiui.Share your experiences!

Please, fill in marked fields
Please, type in correct email address
Please, upload photos of the visit
Please, upload photo of the dish

Host's name and surname


Phone number


El. pašto adresas


Who was your guest?


Brief account of the visit


Upload photos of the visit
 
 
 
 

Recipe


Upload photo of the dish
 


What did you learn about your guest and his or her life in Lithuania?Pateikti